Kartę Plusa zarejestrujemy również na poczcie

Opublikowano: 2016-08-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #prepaidy

news-poczta-polska-rejestracjaOd dziś numery na kartę w sieci Plus można zarejestrować w placówkach Poczty Polskiej. W ciągu kilku dni będzie to możliwe we wszystkich punktach pocztowych na terenie całego kraju.

Klienci mają teraz do swojej dyspozycji ponad dwa razy większą liczbę placówek, w których mogą dokonać rejestracji kart prepaid. Dzięki współpracy z Pocztą Polską jest to już łącznie 7970 punktów (1300 salonów Plusa i Cyfrowego Polsatu, 270 sklepów sieci NEONET, 1800 kiosków sieci RUCH oraz 4600 placówek PP). Proces rejestracji jest całkowicie bezpieczny, a dane użytkowników trafiają bezpośrednio na serwery Plusa, z zachowaniem regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych.

Przy rejestracji konieczne jest posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty, paszport lub karta stałego pobytu). Oprócz tego należy mieć przy sobie numer karty SIM, który można sprawdzić SMS-em o treści KARTA wysłanym na numer 80105.

Klienci mający już umowę w Plusie lub wcześniej zarejestrowany numer na kartę mogą też dokonać rejestracji bez wychodzenia z domu. Wystarczy z zarejestrowanego numeru wysłać bezpłatnego SMS-a, a prepaid zostanie zapisany na dane podane przy podpisywaniu umowy lub rejestracji karty.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.