Karty Play i Orange można zarejestrować w kioskach RUCH

Opublikowano: 2016-08-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #Play #prepaidy

news-kiosk-ruchPlay i Orange umożliwiają rejestracją kart SIM w kolejnych punktach – teraz w ponad 1800 kioskach i salonikach sieci RUCH.

W przypadku Play rejestrować można nowe startery. Pozostałych jeszcze nie, ale operator zapewnia, że pracuje nad tym i postara się wprowadzić taką możliwość już wkrótce. Ponadto, w przyszłości powinny pojawić się kolejne kanały ułatwiające wspomniany proces.

Orange umożliwia z kolei zarejestrowanie nowego numeru, jak i dotychczas posiadanej karty. Wystarczy z nią przyjść do punktu RUCH i mieć ze sobą dowód tożsamości. To samo tyczy się klientów Nju Mobile. Cały proces trwa kilkadziesiąt sekund, a dane osobowe są bezpiecznie przekazywane, gdyż komunikacja pomiędzy Orange a RUCH jest prowadzona zabezpieczonym łączem w standardzie SSL.

Tym samym Orange ma teraz największą sieć rejestracji kart prepaid spośród wszystkich operatorów (oprócz RUCH-u również własne salony oraz sieci Saturn/Media Markt). Niebawem wybór ten ma się jeszcze bardziej zwiększyć.

Źródło: Orange, Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.