KFC Tray Typer uwolni od problemu tłustych palców i pobrudzenia telefonu

Opublikowano: 2015-05-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie

news-kfc-tray_typerOd czasu do czasu każdy lubi zjeść fast-fooda w restauracji szybkiej obsługi, jednak przy konsumpcji frytek czy kawałków kurcza palce dość szybko stają się tłuste. Co zrobić w sytuacji, gdy musimy skorzystać z telefonu, a nie chcemy pobrudzić jego ekranu? KFC znalazło świetne rozwiązanie.

KFC Tray Typer – część kampanii reklamowej niemieckiego oddziału Kentucky Fried Chicken (KFC) – jest klawiaturą Bluetooth QWERTY, którą można sparować bezprzewodowo ze smartfonem, dzięki czemu wysłanie wiadomości tekstowej nie będzie żadnym problemem, nawet w przypadku, gdy nasze dłonie dosłownie ociekają tłuszczem. Zaprojektowane przez Niemców nietypowe akcesorium jest elastyczne, odporne na tłuszcz i niesamowicie cienkie (zaledwie 0.4 mm). Jego popularność okazała się tak duża, że w pierwszym tygodniu od wprowadzenia do użytku gadżet dosłownie poznikał z restauracji.

Klawiatury są dostarczane do każdego zamówienia w niemieckich KFC, zastępując tradycyjne ulotki i kupony. Ich popularność okazała się być tak duża, że już w pierwszym tygodniu od wprowadzenia do użytku, dosłownie poznikały z restauracji – zafascynowani klienci zabrali gadżet do domu.

Źródło: The Verge

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.