Klienci Play mogą dopisać do rachunku zakupy w Sklepie Windows

Opublikowano: 2016-04-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi

news-play-2Play od długiego czasu umożliwia płacenie za kupowane aplikacje w sklepie Google Play razem z fakturą za abonament. Dzisiaj do usługi „Dopisz do rachunku Play” dodana została kolejna platforma – mobilny Windows.

Tak jak w przypadku opcji na Androida z ułatwienia mogą skorzystać osoby posiadające abonament w Play i Red Bull Mobile. Usługa nie jest dostępna dla klientów prepaid i Mix. W nowy sposób można płacić nie tylko za zakup samych aplikacji, ale też w ramach mikrotransakcji lub subskrypcji do usług. Dodatkowo można ustawić limit na zakupy mobilne lub całkowitą ich blokadę.

news-play-rachunek-windows_storeZe względów bezpieczeństwa karta SIM musi się znajdować w urządzeniu, na którym dokonywany jest zakup.

Więcej informacji:

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.