Klienci Plusa otrzymali wygodniejszy sposób płatności

Opublikowano: 2015-07-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #pakiety / usługi

news-plus-platnosci-internetowePlus wdrożył system płatności elektronicznych Blue Media. Teraz klienci operatora mogą w wygodny sposób opłacać swoje rachunki poprzez serwis Plus Online, stronę systemu płatności www.plus.pl/platnosc lub poprzez wiadomość email z Zieloną Fakturą.

Klienci Plus opłacając swoje faktury mogą obecnie korzystać z e-płatności w dwóch opcjach. Pierwsza to przelew polegający na automatycznym przekierowaniu klienta do jego konta w bankowości elektronicznej i akceptacji przez niego wypełnionego formularza przelewu. Do realizacji płatności wystarczy jedynie jej autoryzacja. Mogą też wybrać płatność kartą płatniczą Visa lub MasterCard, jak również skorzystać z nowego portfela elektronicznego oferowanego przez wystawców kart.

Zarówno płatność e-przelewem, jak i za pomocą karty płatniczej odbywają się w czasie rzeczywistym. Komunikat o realizacji płatności trafia do operatora natychmiast, co znacznie usprawnia i przyspiesza spłatę bieżących należności oraz tych, które są objęte procedurą windykacyjną.

Przez trzy miesiące od momentu uruchomienia usługi e-płatności klienci Plusa mogą korzystać z niej bezpłatnie.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.