Kodak szykuje kolejny smartfon

Opublikowano: 2016-10-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-kodak-teaserKodak zaprezentował w ubiegłym roku swój pierwszy smartfon (Kodak IM5), który niestety nie zawojował rynku i dość szybko zakończył żywot. Słynny producent nie zamierza jednak składać broni i dalej próbuje swoich sił w branży mobilnej.

20 października mamy poznać nowy smartfon Kodaka, o czym świadczy opublikowana zapowiedź, na której prezentowana jest część urządzenia i wspomniana data. Grafika nie ujawnia zbyt wielu szczegółów, pozwalając jedynie na domysły – dostrzec można szczotkowane aluminium na boku obudowy i przycisk (być może spust migawki) z logo producenta.

Specyfikacja smartfona pozostaje tajemnicą. Miejmy nadzieje, że tym razem będzie ona bardziej zaskakująca, głównie w kontekście aparatów fotograficznych. Kodak IM5 niestety nie wyróżniał się niczym szczególnym, przepadając w gąszczu wielu podobnych modeli.

Źródło: Kodak, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.