Kolejna Lumia z Windows 10 ukazana na zdjęciach

Opublikowano: 2015-10-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-lumia650-1Microsoft zaprezentował w tym miesiącu trzy smartfony, w tym długo wyczekiwane Lumie 950. W produkcji znajduje się również nowy przedstawiciel średniego segmentu, o kodowej nazwie „Saana”. Ostatnio pojawiły się jego pierwsze zdjęcia.

Serwis WinBeta dotarł do renderów ukazujących nadchodzącą, nową Lumię, która na półki sklepowe ma ponoć trafić pod oficjalną nazwą Lumia 650. Chociaz nie zostało to potwierdzone przez Microsoft, na telefonie przedstawionym na grafice widnieje godzina 6:50. Nie jest to przypadek, o czym wspomina WinBeta. Dla przykładu, na materiałach Lumii 950 i 950 XL można było dostrzec godzinę 9:50. Podobnie było także z innymi modelami Lumia w przeszłości.

news-lumia650-2O Lumii 650/Saana aktualnie niewiele wiadomo, nie została ujawniona jej specyfikacja, ale spekuluje się, że może ona zastąpić Nokię Lumia 830, choć bardziej prawdopodobne wydaje się, że będzie ulepszoną Lumią 640, która na rynku zadebiutowała w marcu tego roku.

Źródło: WinBeta

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.