Kolejna wyprzedaż w sklepie internetowym Play

Opublikowano: 2015-12-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-wyprzedaz-urzadzenia-1Kolejne urządzenia w ofercie sieci Play doczekały się nowych, atrakcyjniejszych cen przy sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego oraz infolinii, w ramach drugiej tury przedświątecznych wyprzedaży.

W obniżonej cenie dostępne są teraz następujące modele smartfonów, kamerki oraz drony:

Urządzenia można zakupić w ofertach prepaid, Mix oraz abonamentowych. Przykładowo, w Play na Kartę ich koszt wynosi od 599 zł (LG Spirit 4G LTE) do 1899 zł (GoPro Hero4 Black Edition). W Elastycznej Formule Mix z Internetem ceny zaczynają się w większości od złotówki, za wyjątkiem LG G3 oraz dwóch kamer firmy GoPro. Podobnie jest w przypadku Formuły Smartfon Unlimited, w ramach której każdy z wyprzedażowych sprzętów można nabyć w cenie od 1 zł, nawet w niższych planach abonamentowych.

Dla zainteresowanych – cennik urządzeń w Play.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.