Kolejny niezniszczalny myPhone w ofercie sklepów Biedronka

Opublikowano: 2014-11-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-myphone-hsmart-1Wodoodporny, wytrzymały, z solidną obudową i całkiem niezłymi parametrami jak na swoją cenę – oto smartfon myPhone H-Smart, którego w swojej ofercie posiada sieć sklepów Biedronka.

myPhone H-Smart posiada dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3.5 cala i rozdzielczości HVGA (420 x 320 pikseli) oraz dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 taktowany częstotliwością 1.3 GHz. Smartfon ma również 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 4 GB pamięci wbudowanej, którą można rozbudować za pośrednictwem kart microSD o dodatkowe, maksymalnie 32 GB. Model ten ma także dwie kamery, jednak nie są one zbyt imponujące– tylna o rozdzielczości 2 mpix oraz przednia VGA. H-Smart obsługuje dwie karty SIM w trybie dual-standby (oznacza, że podczas połączenia druga karta jest nieaktywna). Nie zabrakło również obsługi sieci 3G, modułów Wi-Fi, Bluetooth, GPS oraz złącza micro USB i mini-jack 3.5 mm. Zawarta w telefonie bateria ma pojemność 1800 mAh. Smartfon działa na systemie Android w wersji 4.2 Jelly Bean.news-myphone-biedronka1

Co ciekawe, smartfon posiada certyfikat IP67, a więc jest całkowicie odporny na kurz bądź piasek, a także można go trzymać 30 minut pod wodą na głębokości 1 metra. Obudowa została wykonana z tworzyw sztucznych o podwyższonej trwałości i wytrzymałości, z elementami zwiększającymi szczelność, zaś kluczowe łączenia (jak np. klapka baterii) zostały wykonane z użycie metalu i połączeń śrubowych.

myPhone H-Smart od 3 listopada jest już dostępny w sieci sklepów Biedronka w cenie 349 zł. Objęty jest on 24-miesięczną gwarancja producenta.

Źródło: myPhone

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.