Kolejny przeciek z Allview

Opublikowano: 2014-10-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #plotki

news-allview-x2soulmini-1Tym razem pojawiło się kilka informacji, m.in. o wykorzystanej technologii ekranu, a także aparatach.

Poprzedni przeciek pokazał przyszłe urządzenia (a przynajmniej ich przypuszczalny wygląd), a także zdradził, że najprawdopodobniej smartfony będę miniaturowymi wersjami flagowych urządzeń producenta, czyli X2 Soul oraz X1 Xtreme. Na tej podstawie Teleguru stworzył przypuszczalne specyfikacje niniejszych modeli, które dostępne są na stronach:

http://www.teleguru.pl/telefony-przyszle/allview-x1-xtreme-mini–niepotwierdzony-

http://www.teleguru.pl/telefony-przyszle/allview-x2-soul-mini–niepotwierdzony-

news-allview-x2soulmini-2Z najnowszego przecieku wynika natomiast, że smartfony będę wyposażone w ekran AMOLED, co pozwala sadzić, że wyświetlane kolory będą bardzo nasycone, kąty widoczności szerokie, a czerń głęboka. Kolejna grafika przedstawia obiektyw tylnego aparatu i sugeruje, że będzie on miał 16 Mpix i wspomoże go pojedyncza dioda LED. Ostatni obrazek skupia się na przedniej kamerce oraz fakcie, że oferować będzie ona tryb upiększania, który zapewne ma poprawiać wygląd cery i innych cech twarzy. Niestety, nic nie wiadomo o rozdzielczości sensora.

news-allview-xtrememini-1

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.