Koniec Lebara Mobile w Polsce

Opublikowano: 2014-12-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #wyniki / raporty

news-lebara-polskaPolski oddział Lebara poinformował swoich klientów, że wraz z końcem marca 2015 r. operator przestanie świadczyć usługi w Polsce.

Dostępne na koncie środki oraz promocyjne minuty można wykorzystać do 31.03.2015 roku. Istnieje również możliwość zachowania dotychczasowego numeru telefonu, przenosząc go do innego, dowolnego operatora w wyżej wspomnianym terminie.

Lebara Mobile to wirtualny operator sieci komórkowej (MVNO), oferujący usługi typu pre-paid. Centrala firmy mieści się w Anglii, a swoje przedstawicielstwa posiada również w Australii, Danii, Francji, Niemczech, Holandii, Hiszpanii oraz Szwajcarii, a od 1 grudnia także w Polsce. Lebara Mobile działa w modelu MVNO w sieci Polkomtela, operatora sieci Plus.

Źródło: Lebara Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.