Koniec lipca pod znakiem nowych smartfonów Motoroli

Opublikowano: 2015-07-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-motorola-konferencja-zaproszenieMotorola zaczęła wysyłać zaproszenia na specjalną konferencję, która odbędzie się 28 lipca tego roku, w trakcie której powinniśmy poznać nowe wersje znanych już smartfonów.

Najprawdopodobniej ujrzymy kolejną generację Moto X. Obecność tego modelu traktowana jest przez większość jako pewnik. Tego samego dnia portfolio Motoroli powinna zasilić także tańsza propozycja z serii G oraz odświeżony smartwatch Moto 360. Spekuluje się też, że producent przygotuje dwa smartfony z rodziny Droid, w tym jeden model „mini”. Możliwe, że Motorola zaprezentuje również nowe funkcje personalizacyjne usługi Moto Maker, która rzekomo ma oferować klientom zainteresowanym kupnem Moto G (2015) możliwość dostosowania wyglądu urządzenia do własnych upodobań.

Konferencja odbędzie się w trzech miejscach: Londynie, Nowym Jorku i Sao Paulo.

Źródło: The Verge

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.