Koniec MTV Mobile w Polsce

Opublikowano: 2014-10-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #pozostali operatorzy #mixy #wyniki / raporty

Marka całkowicie znika z polskiego rynku, a dotychczasowi klienci ofert mix zostaną wcieleni w szeregi użytkowników mix T-Mobile. Mogą oni też bez uiszczania kary umownej zrezygnować ze zobowiązania.

Jeśli ktoś jest zadowolony z dotychczasowej oferty, to ciągłość świadczenia usług zostanie zachowana włącznie ze zgromadzonymi środkami na koncie i numerem telefonu. W regulaminach zostaną jedynie zmienione nazwy MTV oraz MTV Mobile na T-Mobile. Migracja ma odbywać się bez ingerencji użytkownika.

Z praktycznych zmian warto wspomnieć o zastąpieniu usług MTV News przez MMS Plotka oraz nielimitowanych SMS-ów w MTV Mobile przez odpowiednik pakietu dostępny w T-Mobile. Prawdopodobnie będą to więc darmowe wiadomości tekstowe we własnej sieci.

Jeśli jednak komuś nie będą odpowiadały powyższe zmiany, to ma on prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia kary. By to zrobić, należy wysłać pisemną rezygnację do jednego z salonów T-Mobile lub osobiście dostarczyć takową do jednej z placówek operatora.

Więcej informacji: Oświadczenie T-Mobile

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.