Koniec prądu w Galaxy? Weź zapasową baterię!

Opublikowano: 2014-09-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-powerskin-bateriaFirma PowerSkin oferuje praktyczny gadżet, który może okazać się zbawieniem, gdy w naszym Galaxy padnie bateria.

Na stoiskach targów IFA 2014 w Berlinie można spotkać nie tylko najnowsze modele smartfonów i tabletów. W halach roi się od ekspozycji firm zajmujących się wytwarzaniem różnej maści gadżetów do urządzeń mobilnych. Duża część z nich to akcesoria, których przydatność jest co najmniej wątpliwa. Jednak w ofercie wystawców można też spotkać propozycje warte uwagi.

Jedną z nich jest Spare Battery Case for Samsung Galaxy S5. Mowa o oferowanej przez firmę PowerSkin specjalnej nakładce z dodatkową baterią, którą można zamontować na tylnej ścianie smartfona Samsung Galaxy S5. Ogniwo po użyciu specjalnego przycisku zaczyna zasilać telefon w momencie, gdy fabryczna bateria w telefonie zostanie wyczerpana.

news-powerskin-bateria2

Producent twierdzi, że ważący jedynie 80 gramów moduł zawiera ogniwo o pojemności 2200 mAh, które pozwala na dodatkowe podtrzymanie zasilania telefonu przez 230 godzin w stanie czuwania lub na prowadzenie rozmów przez ponad 12 godzin.

Niestety na razie nie wiadomo czy Spare Battery Case trafi na półki polskich sklepów i raczej nie ma co na to liczyć. Pozostaje w takim razie poszukiwanie gadżetu w zagranicznych sklepach internetowych.

Źródło: IFA

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.