Koniec usługi Darmowy Internet LTE na 30 dni w Play

Opublikowano: 2015-01-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #prepaidy #Internet mobilny

news-play-internet-lte-ofertaOd 21.01.2015 roku operator wyłącza w taryfach Play Online na Kartę 4G LTE i Play na Kartę 3 zł usługę dodatkową Darmowy Internet LTE na 30 dni.

Dzięki darmowej usłudze można było korzystać z nielimitowanego Internetu LTE w sieci Play. Należało jedynie utrzymać ważność na połączenia wychodzące i posiadać stan konta w wysokości przynajmniej 30 zł w momencie aktywacji. Nie była jednak pobierana za to żadna opłata.

Klienci, którzy mają zgromadzone środki na tych taryfach, mogą łatwo przejść na nową ofertę Play Internet na Kartę poprzez wysłanie kodu *163*11# lub w Play24 – wszystkie środki zostaną przeniesione na nową taryfę.

W grudniu zeszłego roku Play zaprezentował nowy standard w Internecie na kartę, wprowadzając taryfę Play Internet na Kartę. Operator radzi zainteresowanym zakupienie w ramach tej oferty płatnego pakietu Internet bez limitu. Usługa działa we wszystkich technologiach transmisji danych dostępnych w sieci Play, a miesięczny koszt takiego pakietu wynosi 45 zł.

Więcej o nowej ofercie można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.