Konkurencja nie zniesie oferty Nju Mobile

Opublikowano: 2016-04-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #pakiety / usługi #wideo

news-njumobile-1Orange zaprezentował reklamy oferty abonamentowej Nju Mobile z usługą „im dłużej, tym lepiej”, śmiejąc się z Plusa, Play i T-Mobile oraz ich kampanii.

Trzy nowe, zabawne spoty o tytułach „siatkarze tego nie zniosą”, „celebryci tego nie zniosą” oraz „kot tego nie zniesie” są oczywistym nawiązaniem do reklam konkurencji, która w swoich kampaniach marketingowych wykorzystuje wizerunek polskich siatkarzy (Plus), aktorów, piosenkarzy i innych znanych osobistości (Play), a także aktora Tomasz Kota (T-Mobile).

Przesłaniem nowych reklam jest to, że tylko Nju Mobile znosi abonament – w nju z rachunkiem klient korzystający z usługi „im dłużej, tym lepiej” zapłaci tylko tyle ile zużyje (od 0 zł do maksymalnie 29 zł miesięcznie w przypadku aktywnej usługi „Wszystko komórkowe za 29 zł”).

Dla zainteresowanych:

Źródło: Nju Mobile, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.