Konkurs - pokaż jakbyś oglądał(a) telewizję poza domem. Smartfony Kazam TV do wygrania!

Opublikowano: 2015-01-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-konkurs-kazamtv-1Lubisz oglądać ulubione filmy w lesie podczas weekendów? A może interesują Cie poranne wiadomości serwowane przez najpopularniejsze stacje podczas dojazdu do pracy? Pokaż jakbyś oglądał TV w telefonie i zgarnij Kazam TV 4.5!

Witamy w konkursie, w którym możesz wygrać jeden z trzech unikatowych smartfonów Kazam TV 4.5 z odbiornikiem cyfrowej telewizji! Jest to jedyny europejski smartfon, na którym możesz wygodnie oglądać telewizję gdziekolwiek jesteś (więcej informacji o telefonie oraz recenzja tutaj). W konkursie może wziąć udział każdy, kto chce się oderwać od telewizora w domu :)

Jedyne, co musisz zrobić, żeby wziąć udział w konkursie, to pokazać jakbyś oglądał swoje ulubione filmy i seriale, gdybyś miał do nich dostęp z każdego zakątka Polski. Obojętne, czy byłby to chillout na ośnieżonym stoku narciarskim, czy w oldschoolowym autobusie PKS w Giżycku. Dwa zgłoszenia, które dostaną najwięcej głosów wygrywają, więc pokaż swój ukryty potencjał.

BONUS – redakcja Teleguru dodatkowo wręczy smartfon Kazam TV 4.5 za najbardziej kreatywny pomysł. Niech Twoja wyobraźnia nie zna granic!

Więcej informacji, w tym szczegółowe zasady i regulamin konkursu znajdziecie w poniższym linku.

KONKURS TELEGURU.PL I KAZAM POLSKA

Życzymy POWODZENIA i dobrej zabawy! :)

ps. Zachęcamy do polubienia fanpage’a Teleguru na portalu Facebook – wkrótce ogłosimy kolejne konkursy, w których będzie można wygrać m.in. smartfony za około 10 tysięcy złotych!

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.