Konkurs Teleguru zakończony - znamy zwycięzców Kazam TV 4.5!

Opublikowano: 2015-02-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali #reklamy / promocje

news-konkurskazamtv-1Po kilkunastu dniach zaciętej i kreatywnej rywalizacji, Teleguru z przyjemnością może ogłosić wyniki konkursu, w którym do wygrania były trzy smartfon Kazam TV Kazam TV 4.5. Każda z prac miała w sobie elementy pomysłowości, ale zwycięzców mogło być tylko troje.

Z wielką przyjemnością możemy w końcu ogłosić zwycięzców konkursu! Zadanie nie należało do najprostszych. Konkurencja była duża i zacięta, choć z przykrością musimy stwierdzić, że momentami nieuczciwa =( Po wyeliminowaniu zgłoszeń niezgodnych z regulaminem konkursu i ogólnymi zasadami fair play (m.in. fałszywe konta, masowe głosy z tego samego numeru IP, konta z zagranicy itp.) wyłoniliśmy dwie zwycięskie prace:

Beata Malinowska (172 głosów) i Zygmunt Stanecki (69 głosów) wkrótce cieszyć się możliwościami jakie daje Kazam TV 4.5!

 Pierwsze miejsce w konkursie (Beata Malinwoska)

Dodatkowo, Teleguru uznał pracę Czarka Korcza za najbardziej interesującą– w bardzo prosty, jednocześnie oryginalny i śmieszny sposób pokazał, jak oglądałby telewizję niezależnie od warunków atmosferycznych i miejsca, w jakim się znajduje. Gratulujemy! :) 

Wybór redakcji (Czarek Korcz)
Drodzy Państwo, porzućcie ograniczenia oglądania ulubionych filmów i seriali w domu, ponieważ z Kazam TV 4.5 one Was nie obowiązują! Zwycięzców prosimy o kontakt przez Facebooka, celem ustalenia szczegółów wysyłki i złożenia osobistych gratulacji.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, pomysłowość oraz, w większości przypadków, uczciwe konkurowanie o główne nagrody. Oczywiście to nie koniec, wkrótce pojawią się nowe konkursy, w tym m.in. jeden, w którym będzie można wygrać świetne smartfony, o wartości kilku tysięcy zł! Bądźcie zatem w pełnej gotowości. Pozdrawiamy serdecznie – ekipa Teleguru.pl =)

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.