Kredyt na odnowienie usługi na kartę w Orange

Opublikowano: 2016-03-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

news-orange-uslugi_na_karte-1Orange wprowadził kredyt na odnowienie usługi, który umożliwia zaciągnięcie pożyczki w wysokości do 5 zł na sfinansowanie automatycznego odnowienia wybranej usługi cyklicznej.

W sytuacji, gdy na koncie użytkownika nie ma wystarczających środków na pokrycie kosztu zakupu/odnowienia wybranej usługi, otrzyma on raz na dobę w godzinach 16:00-20:00 SMS-a z numeru 8051 z propozycją pożyczki brakującej kwoty (od 1 grosza do 5 złotych). Wystarczy odpowiedzieć TAK na SMS-a w ciągu 15 minut od jego otrzymania. Konto zostanie zdebetowane na określoną kwotę, a zwrot nastąpi automatycznie i bezpłatnie przy najbliższych doładowaniu.

Aby otrzymać propozycję pożyczki, staż w Orange na kartę musi wynosić przynajmniej 31 dni, a abonent nie może mieć ujemnego salda konta. Kredyt na odnowienie usługi przysługuje klientom korzystającym z planów taryfowych Orange Yes, Orange One, Orange Pop, Nowe Orange Go, Orange Smart i Orange Free na kartę oraz ofert Zetafon, Minutofon i Gotowy do Rozmowy.

Listę usług, na zakup których można pożyczyć środki można sprawdzić w tym miejscu.

Dla zainteresowanych – regulamin usługi „Kredyt na odnowienie usługi”.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.