Kup Lumię 950 XL i zgarnij darmową stację dokującą

Opublikowano: 2016-01-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-microsoft_display_dock-1Tylko do końca stycznia dostępna jest specjalna oferta, w ramach której przy zakupie Lumii 950 XL lub Lumii 950 XL Dual SIM można otrzymać gratis stację dokującą Microsoft Display Dock HD-500.

Stacja dokująca HD-500 w połączeniu z trybem Continuum pozwala na korzystanie z flagowej Lumii jak z komputera. Wystarczy podłączyć do tego monitor, myszkę i klawiaturę, rozszerzając w ten sposób możliwości smartfona. Ponadto, port USB-C umożliwia ładowanie telefonu.

Celem skorzystania z promocji należy odszukać w telefonie aplikację Lumia Oferty, postępować zgodnie z wyświetlanymi zaleceniami i otworzyć e-maila z odnośnikiem do rejestracji na stronie Microsoftu. Oferta jest ważna do 31 stycznia 2016 roku lub do wyczerpania zapasów. W tym samym czasie należy dokonać rejestracji. Kod promocyjny może być jednak zrealizowany w Microsoft Store do 28 lutego.

Źródło: Microsoft

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.