Kup Lumie, odbierz nagrodę

Opublikowano: 2015-05-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-smartfony_lumia-sphere2.0Microsoft wystartował z promocją, w ramach której na kupujących smartfony Lumia czekają prezenty – roboty Sphero 2.0, czyli sterowane za pomocą smartfona lub tabletu kulki.

Promocja dotyczy modeli Microsoft Lumia 640, Microsoft Lumia 640 XL oraz Microsoft Lumia 535. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej należy pobrać aplikację Promocje i Konkursy i za jej pomocą wysłać do organizatora zgłoszenie przez odpowiedni formularz. Na użytkowników wspomnianych smartfonów Lumia czeka 1000 robotów Sphero 2.0. Po zweryfikowaniu zgłoszeń, uczestnicy otrzymają robota na podany podczas zgłoszenia adres.

Robot Sphero 2.0 to najnowsza wersja kulki-robota, którą można operować za pomocą smartfona bądź tabletu. Zdalnie sterowana zabawka porusza się z prędkością 2m/sek i świeci 3 razy jaśniej od poprzednika. Intuicyjny interfejs urządzenia pozwala udoskonalać technikę jazdy i kontrolę nad kulką. Wraz z poprawianiem umiejętności użytkowników, Sphero 2.0 będzie zwiększało prędkość. Im więcej się jej używa i im sprawniej operuje, wzrasta również wybór kolorów, którymi świeci oraz dostępnych funkcji.

Promocja trwa do końca maja 2015 roku lub do wyczerpania zapasów. Dla zainteresowanych – regulamin akcji promocyjnej.

Źródło: Microsoft

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.