Kup Xperię Z5 i otrzymaj darmowe etui z Jamesem Bondem

Opublikowano: 2015-11-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-sony-xperia_z5_james_bond-etui-1Sony wystartowało ze specjalną akcją promocyjną dotyczącą smartfonów serii Xperia Z5, skierowaną do wszystkich, którzy mają Xperię od co najmniej 1.5 roku.

Przy zakupie nowego smartfona Xperia Z5, Xperia Z5 Compact lub Xperia Z5 Premium, posiadacze wcześniejszy modeli produktów Xperia, kupionych przed 30 czerwca 2014 roku, otrzymują w prezencie etui z ikonami kina Sony – wizerunkami aktorów grających rolę Jamesa Bonda. Autorem grafik jest Andrzej Pągowski. Do wyboru są etui z wizerunkiem Daniela Craiga, Pierce’a Brosnana, Rogera Moore’a, George’a Lazenby, Seana Connery i Timothy Daltona.

Udział w promocji można wziąć tutaj: www.sonymobile.com/upolujxperia. Akcja trwa do 31 grudnia 2015 roku i jest skierowana do osób fizycznych, a także tych, które prowadzą działalność gospodarczą. Po zakupie nowego smartfona wystarczy zarejestrować się w aplikacji Xperia Lounge i w kilku prostych krokach zamówić wybrane etui.

Źródło: Sony

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.