Kyocera Digno Rafre - mydłoodporny smartfon

Opublikowano: 2015-12-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-kyocera-digno_rafre-2Japończycy znani są z dziwnych i zaskakujących pomysłów. Najwidoczniej znudziły im się standardowe, wodoodporne smartfony i wprowadzają, za sprawą firmy Kyocera, urządzenie, któremu niestraszny żaden brud, bo…można je umyć przy użycia mydła.

Kyocera Digno Rafre to z pozoru niczym niewyróżniający się smartfon, który swoją specyfikacją raczej nie rozbudza zmysłów i nie powoduje przesadnej chęci kupna – w jej skład wchodzą 5-calowy ekran HD, 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, aparat 13 Mpix oraz bateria o pojemności 3000 mAh i system Android 5.1 Lollipop. Diabeł tkwi jednak w szczegółach, przynajmniej dla japońskiej firmy, która swój najnowszy produkt reklamuje przede wszystkim jako propozycję dla czyściochów, którzy chcieliby bez problemu zanurzyć swój telefon w wodzie z mydłem, usuwając w ten sposób wszystkie brudne ślady.

news-kyocera-digno_rafre-1

Kyocera zapewnia również, że Dingo Rafre został zaprojektowany do użytku w różnych warunkach, np. w wannie, kuchni czy na dworze – urządzenie ma ekran, który działa sprawnie nawet wtedy, gdy jest mokry, a tylny panel został pokryty specjalną, samoregenerującą się powłoką, podobnie jak chociażby w LG G Flex 2.

Promocji smartfona, który zadebiutuje w Japonii w przyszłym tygodniu w cenie około 465 dolarów, towarzyszy poniższa reklama.

Źródło: The Verge

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.