Kyocera DuraForce Pro - smartfon z kamerą sportową

Opublikowano: 2016-08-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-kyocera-duraforce-pro-1Firma Kyocera Mobile zapowiedziała swój najnowszy smartfon z Androidem. DuraForce Pro to model odznaczający się „pancerną” konstrukcją i wbudowaną kamerą sportową.

Kyocera DuraForce Pro ma 5-calowy ekran Full HD (1080 x 1920 pikseli), ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 617, 2 GB RAM, 32 GB wbudowanej pamięci oraz baterię o pojemności 3240 mAh ze wsparciem dla bezprzewodowego ładowania i technologii Qualcomm Quick Charge 2.0. Ponadto znajdziemy czytnik linii papilarnych, aparaty 13 i 5 Mpix i system Android 6.0 Marshmallow.

Propozycja Japończyków jest niezwykle wytrzymała – spełnia normy IP68 i militarne MIL-STD-810G, co gwarantuje wodo- i pyłoszczelność, odporność na wstrząsy, upadki, ekstremalne temperatury, niskie ciśnienie, wilgoć czy też promieniowanie słoneczność.

news-kyocera-duraforce-pro

Kolejną i najprawdopodobniej najbardziej wyróżniającą cechą smartfona jest znajdująca się na tylnym panelu kamera sportowa ze 135-stopniowym kątem widzenia i możliwością nagrywania w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Ma ona własny procesor przetwarzania obrazu, który pozwala na wybranie różnych trybów kręcenia wideo – m.in. podwodny, sportowy, w zwolnionym tempie i poklatkowy. Kyocera przygotowuje również specjalne etui dla DuraForce Pro, które będzie kompatybilne z popularnymi uchwytami do kamer pokroju GoPro.

Kyocera DuraForce Pro pojawi się w sprzedaży w nadchodzących miesiącach. Cena pozostaje nieznana.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.