L Fino i L Bello: LG zapowiedziało nowe smartfony

Opublikowano: 2014-08-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #LG #sprzęt / podzespoły #plotki

news-lg-belloDo klientów poszukujących smartfonów ze średniej półki firma LG kieruje propozycję dwóch nowych modeli swoich telefonów.

Na początku września 2014 w Berlinie rozpoczną się kolejne już targi elektroniki użytkowej IFA. Już teraz firma LG zapowiedziała, że podczas imprezy zaprezentuje dwa nowe modele swoich smartfonów dla mniej wymagających i dysponujących ograniczonym budżetem użytkowników.

Mowa o telefonach L Fino oraz L Bello. Pierwszy z nich został wyposażony w czterordzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1.2 GHz, 1 GB pamięci RAM i 4 GB wewnętrznej pamięci na dane. 4.5-calowy ekran ma wyświetlać obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Nieco wyższą rozdzielczość (854 x 480 pikseli) oraz większy ekran o przekątnej 5 cali oferuje model o nazwie L Bello. W tym smartfonie znalazł się też szybszy procesor taktowany z częstotliwością 1.3 GHz, 1 GB pamięci RAM, a miejsca na dane w porównaniu z L Fino jest dwukrotnie więcej – 8 GB.

Oba telefony LG pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4.2 KitKat. Przyglądając się ich specyfikacji trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że w znacznym stopniu przypominają wcześniejsze modele producenta – LG L70 i LG L90. Pojawia się przy tym obawa, że premiera nowszych, ale podobnych do LG L70 i L90 telefonów może odbić się negatywnie na aktualizacji tych ostatnich.

Ceny L Fino i L Bello nie są jeszcze znane. Można jednak przypuszczać, że smartfony będą pochodziły ze średniej półki cenowej pomimo, że ich stylistyka nawiązuje do flagowego i kosztownego modelu producenta – LG G3, który kosztuje ponad 2100 zł.

Źródło: www.lg.com

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.