ŁAAAAŁ - świąteczna kampania Samsunga

Opublikowano: 2015-11-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #reklamy / promocje

news-samsung-swiateczna_kampania-1Samsung rozpoczął świąteczną kampanię promocyjno-reklamową. Aż do Bożego Narodzenia firma będzie podpowiadać, które z jej produktów sprawdzą się najlepiej jako prezenty w nadchodzące Święta i wywołają tytułowy efekt ŁAAAAŁ.

W ramach rozpoczętej kampanii, w okresie przedświątecznych zakupów, Samsung będzie udzielać wskazówek, które produkty będą najlepszymi upominkami dla bliskich oraz najlepiej sprawdzą się w domu. Dodatkowo pomoże w ich ładnym i sprawnym zapakowaniu, dzięki poradom, które w grudniu będą dostępne w mediach społecznościowych.

Osoby, które w okresie przedświątecznym dokonają zakupu określonych produktów, będą mogły skorzystać z promocji, m.in.:

  • Przy zakupie drukarki Samsung – otrzymają w prezencie czarny toner
  • Przy zakupie wybranych produktów z listy, np. Galaxy S6, Galaxy Tab S2, wybranych modeli telewizorów Smart TV – otrzymają bezpłatny dostęp do zawartości premium w usłudze player.pl na 3 miesiące

Dodatkowo, klienci, którzy zakupią produkty w Samsung Brand Store w dniach 19-20 grudnia, będą mogli liczyć na bezpłatne zapakowanie prezentów, upominki i świąteczne gadżety.

Działania skierowanie do konsumentów obejmują reklamę outdoorową i w mediach elektronicznych, spoty radiowe, katalogi produktów (online i drukowanie), działania w social media, materiały informacyjne w Samsung Brand Store na terenie kraju oraz dedykowaną stronę www.prezenty.samsung.pl. Kampania została zaplanowana do końca 2015 roku i będzie podzielona na kilka odsłon, z największą intensywnością działań na początku grudnia.

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.