Lamborghini Tauri 88 – elegancja i ekskluzywność w bardzo wysokiej cenie

Opublikowano: 2014-12-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-lamborghini-smartfonTechnologia jest w stanie rozwiązywać największe problemy społeczeństwa. Potrafi też odkryć ludzką słabość do znanych marek i luksusowych urządzeń. Dla osób z naprawdę zasobnym portfelem Lamborghini przygotowało coś specjalnego – smartfon Tauri 88.

Za sześć tysięcy dolarów można stać się właścicielem telefonu wyposażonego w pięciocalowy wyświetlacz Full HD (1080 x 1920 pikseli), czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 801 z procesorem Krait 400, wspomagany przez grafikę Adreno 330, 3 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej. Oprócz tego smartfon Lamborghini ma na pokładzie tylny aparat o rozdzielczości 20 mpix oraz przedni 8 mpix. Zastosowana w modelu bateria ma pojemność 3400 mAh, a całość działa na systemie Android 4.4 KitKat. Jednak najważniejszym punktem tego urządzenia jest jego wygląd, utrzymany w stylistyce znanej z włoskich samochodów. Zastosowano zatem metalowe i skórzane materiały, wykończone złotymi elementami.

news-lamborghini-smartfon1Na rynku pojawi się jedynie 1947 sztuk smartfona Lamborghini Tauri 88, co jeszcze bardziej zwiększa jego ekskluzywność. Liczba ta nie jest przypadkowa i dość często przewija się wśród wielu produktów tej marki. W roku 1947 urodził się syn założyciela legendarnego koncernu samochodowego- Antonio „Tonino” Lamborghini.

Co oczywiste, sprzęt ten nie jest kierowany dla większości ludzi. Zastanawiające jest jednak to, czy kiedykolwiek pojawią się luksusowe urządzenia, które zaoferują coś więcej niż tylko logo bardzo znanej marki lub różnego rodzaju zdobienia i złote elementy. Czy prawdziwą ekskluzywnością nie było np. posiadanie smartfona, który wytrzymuje wiele dni na jednym ładowaniu lub też takiego, który ma najlepsze możliwe podzespoły na wiele miesięcy przed ich oficjalną, rynkową premierą? Jeśli urządzenie ma być warte tak dużej sumy, może warto byłoby sprawić, że rzeczywiście wyglądałoby jak z przyszłości, a nie jak starsza technologia poddana drogiemu zabiegowi chirurgicznemu? Tak czy inaczej, Lamborghini Tauri 88 wygląda fajnie, stylowo i zapewne spodoba się niejednemu (bogatemu) fanowi smartfonów.

Źródło: Engadget

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.