Lenovo Moto 360 Sport w polskich sklepach

Opublikowano: 2016-03-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

Lenovo wprowadziło do Polski nowy smartwatch dla aktywnych z Android Wear i wodoodpornością – Moto 360 Sport.

Lenovo Moto 360 Sport ma ekran LCD o przekątnej 1.37-cala (35 mm) i rozdzielczości 360 x 325 pikseli, wyposażony w technologię Moto AnyLight zapewniającą lepszą widoczność w pełnym słońcu i chroniony przez szkło Gorilla Glass 3. Zegarek odznacza się czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 400, 512 MB RAM, 4 GB pamięci wbudowanej i baterią o pojemności 300 mAh. Oprócz tego jest jeszcze moduł Bluetooth 4.0 Low Energy, Wi-Fi 802.11 b/g, GPS, szereg czujników (m.in. akcelerometr, czujnik oświetlenia, żyroskop i pulsometr) oraz system Android Wear. Konstrukcja wyróżniona została standardem IP67, co oznacza, że jest wodoodporna i pyłoszczelna.

news-moto360sport-4Smartwatch wzbogacony został o różne aplikacje fitness, w tym Moto Body do określania liczby kroków i przebytego dystansu, a także wspiera aplikacje takie jak MapMyRun, Under Armour Record czy Strava, pozwalające efektywniej zarządzać aktywnością fizyczną. Urządzenie umożliwia również słuchanie muzyki bez konieczności zabierania ze sobą smartfona – wystarczy zsynchronizować ulubione utwory i playlisty z Google Play Music i podłączyć słuchawki Bluetooth.

news-moto360sport-3

news-moto360sport-2

Lenovo Moto 360 Sport jest dostępny w kolorach czarnym, białym i pomarańczowym w cenie około 1399 zł.

Źródło: Lenovo, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.