Lenovo Moto M dla fanów kompaktowych smartfonów

Opublikowano: 2016-08-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #plotki

news-g4-plusLenovo wciąż nie ujawniło wszystkich planów odnośnie smartfonów Moto. Nowy model o oznaczeniu XT1662 pojawił się jakiś czas temu w jednym z benchmarków, a teraz otrzymał certyfikat CCC (China Compulsory Certificate). Wiele wskazuje, że będzie to przedstawiciel nowej serii Moto M.

Lenovo Moto M ma być wyposażona w 4.6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, ośmiordzeniowy układ MediaTek Helio P10 (MT6755), 3 GB pamięci RAM, Androida 6.0 Marshmallow oraz aparaty: tylny 16 Mpix z możliwością nagrywania w 4K oraz przedni 8 Mpix. Na ten moment nieznana jest data premiery i cena urządzenia.

Część źródeł podawało, że może to być tegoroczna odsłona Moto X. Pytanie jednak, czy Lenovo zdecydowałoby się na tak drastyczne zmniejszenie ekranu względem Moto X Style, Play czy Force? Niewykluczone, że prawowity model Moto X (2016) w końcu się pokaże, choć patrząc na obecne portfolio producenta, w którym widnieją m.in. Moto G4 i Moto Z, a w kolejce czeka Moto Z Play i prawdopodobna Moto M, trudno będzie znaleźć dla niego miejsce.

Źródło: Pocketnow

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.