Lenovo nie spieszy się z aktualizacją smartfonów do Androida Marshmallow

Opublikowano: 2015-12-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #pozostali #systemy operacyjne

news-lenovo-marshmallow-1Do sieci wyciekł harmonogram aktualizacji smartfonów Lenovo do Androida w wersji 6.0 Marshmallow. Zła wiadomość jest jednak taka, że niektóre modele otrzymają „piankę” dopiero za nieco ponad pół roku.

W pierwszej kolejności najnowszą edycję zielonego robocika otrzymają Lenovo K3 Note (model międzynarodowy) oraz Vibe X3 i Vibe P1 (wersje na chiński rynek) – nastąpi to w marcu 2016 roku. W następnych miesiącach, na przełomie kwietnia i maja Androida Marshmallow otrzymają posiadacze chińskiego wariantu K3 Note oraz przeznaczonych na Europę i inne regiony modeli A7000, Vibe P1, Vibe S1. Na samym końcu, w lipcu przyszłego roku, aktualizacja trafi do Lenovo Vibe X3 i A7000 Plus z międzynarodowej dystrybucji.

news-lenovo-marshmallow-harmonogram

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.