Lenovo Vibe A - niskobudżetowy smartfon z przestarzałą specyfikacją

Opublikowano: 2016-07-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-lenovo-vibe-aLenovo przedstawiło pierwszy smartfon z nowej serii – Vibe A. Niestety, nawet jeśli będzie wyjątkowo tani, na rynku znaleźć można lepiej wyposażone modele z niskiej półki.

Lenovo Vibe A został wyposażony w 4-calowy ekran TFT o rozdzielczości 480 x 800 pikseli i jest napędzany przez czterordzeniowy procesor Spreadtrum (SC7731G) o taktowaniu 1.3 GHz, którego wspiera układ graficzny Mali-400MP i zaledwie 512 MB RAM, a na dane i aplikacje użytkownika przeznaczono 4 GB pamięci. W urządzeniu znajdziemy również slot kart microSD (do 32 GB), Dual SIM i standardowe moduły łączności – niestety bez LTE.

Tylny aparat ma 5 Mpix i towarzyszy mu dioda LED. Z przodu zastosowano kamerkę VGA (0.3 Mpix). Energii urządzeniu dostarcza bateria o pojemności 1700 mAh, a całość kontroluje system Android 5.1 Lollipop.

Smartfon wkrótce zadebiutuje w Rosji. Nieznana jest jego cena i ewentualna dostępność na innych rynkach.

Źródło: Phoneradar

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.