Lenovo zapowiada następcę K3 Note

Opublikowano: 2015-12-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

 

news-lenovo-k4note-zapowiedzZbliża się następca smartfona K3 Note od Lenovo. Producent opublikował na swoim Twitterze graficzną zapowiedź z wiele mówiącym przekazem.

Od premiery urządzenia, które najprawdopodobniej będzie nazywało się K4 Note, dzieli nas zaledwie kilka tygodni. Spekuluje się, że zadebiutuje już w styczniu 2016 roku, a więc niecały rok po premierze swojego udanego poprzednika. Tymczasem indyjski oddział Lenovo podsycił nieco atmosferę oczekiwania i opublikował na Twitterze grafikę, w której tytułowy smartfon robi za nadlatującą w kierunku Ziemi kometę. Została ona okraszona podpisem „Prepare for the dawn of the new #KillerNote”.

news-lenovo-k4note-zapowiedz-1Mamy się więc przygotować na nadejście nowego „zabójcy”, ale w tej chwili nie wiadomo, co dokładnie zaoferuje Lenovo K4 Note, który względem K3 Note ma być bardziej stylowym i mocniejszym urządzeniem. Wiele źródeł twierdzi, że jego obudowa zostanie wykonana z wysokiej jakości materiałów, wśród których nie powinno zabraknąć metalu. Poza tym, można spodziewać się procesora MediaTek Helio X10 i coraz popularniejszego czytnika linii papilarnych.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.