LG: Nowy, flagowy smartfon w drugiej połowie 2015 roku

Opublikowano: 2015-05-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-smartfony-1Coraz więcej informacji wskazuje, że na ten rok LG przygotował nie jeden, a dwa smartfony z wysokiej półki. Szykuje się rywal dla Galaxy Note?

Według Focus Taiwan, przedstawiciel LG potwierdził, że nowy flagowiec powinien zadebiutować na rynku w drugiej połowie tego roku. Nie jest to zarazem pierwszy raz, gdy słyszymy o takim urządzeniu. W marcu, CEO koreańskiego koncernu, Cho Jun-ho stwierdził, że firma ma w planach „wydanie produktu, który będzie ponad serią G”. Zaczęto spekulować, że tajemniczy smartfon może być następcą zeszłorocznego LG G Pro 2 i konkurować z linią phabletów Galaxy Note od Samsunga. Czy tak jednak będzie? Nie wiadomo. Na tę chwilę brakuje dokładniejszych szczegółów na ten temat, a Focus Taiwan jest zdania, że specyfikacja urządzenia nie została do końca sprecyzowana i w ostateczności wiele może się jeszcze zmienić.

Przypomnijmy, że LG zaprezentował w zeszłym miesiącu topowy model G4, a wczoraj oficjalnie ujawniono smartfony ze średniej półki cenowej – G4 Stylus i G4c.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.