LG G4 Pro/Note może zadebiutować w październiku

Opublikowano: 2015-09-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły #plotki

news-lg_g4_pro-informacjeŹródła z Korei podają, że LG G4 Pro/Note zostanie oficjalnie zaprezentowany już 10 października tego roku i będzie bardzo podobny pod względem designu i specyfikacji do standardowego modelu G4.

Od momentu kwietniowej premiery LG G4, wiele mówi się o jego phabletowej odsłonie. Nawet samo LG przyznało nie raz, że szykuje kolejny smartfon z wysokiej półki, a ostatnie tego typu potwierdzenie pojawiło się w zeszłym tygodniu, kiedy to CEO firmy, Juno Cho przyznał, że w czwartym kwartale 2015 roku na rynku pojawi się nowy model flagowca. Samo urządzenie dotychczas pozostawało jednak zagadką, a wiele publikowanych w sieci informacji było mylących.

Według najnowszych doniesień LG G4 Pro/Note zostanie ujawniony na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się 10 października tego roku. Data ta zgadza się więc ze słowami Juno Cho, gdyż 1 października rozpoczyna się ostatni kwartał. Poza tym, źródła twierdzą, że smartfon będzie miał wiele cech wspólnych z G4 – wymienną baterię, umieszczone z tyłu przyciski zasilania i regulacji głośności, a także ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Oprócz tego, urządzenie ma mieć obudowę z tworzywa sztucznego. G4 Pro/Note ma też otrzymać dwa tylne aparaty – jeden główny, prawdopodobnie 16-megapikselowy, drugi zaś do analizy głębi i ustawiania ostrości.

Reszta specyfikacji smartfona pozostaje zagadką. Możliwe, że będzie identyczna jak w G4, jednak wcześniejsze plotki sugerowały, że w nowym modelu LG zastosuje lepszy procesor. Zważywszy na to, że Snapdragon 820 pojawi się dopiero na początku przyszłego roku, niewykluczone, że G4 Pro/Note zastosuje kłopotliwego Snapdragona 810.

Źródło: Phonearena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.