LG G4 S - zdjęcia i prawdopodobna specyfikacja

Opublikowano: 2015-07-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg_g4s-1LG szykuje kolejnego smartfona spod szyldu G4. Niedawno doczekaliśmy się zapowiedzi G4c i G4 Stylus, teraz pora na nieco wydajniejszą propozycję. Za sprawą rosyjskiego portalu Hi-Tech.Mail.Ru mamy okazję przyjrzeć się G4 S i poznać jego prawdopodobną specyfikację.

Pod względem designu smartfon nie różni się zbytnio od pozostałych z tej serii. Nieco inaczej jest natomiast w kwestii podzespołów. Niestety, choć w porównaniu do innych średniopółkowych „G-czwórek” jest lepiej, tak nadal sporo brakuje do flagowca. Niemniej, LG G4 S ma mieć 5.2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080 x 1920 pikseli), ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.5 GHz, 2 GB RAM i aparat z matrycą 8 Mpix i laserowym autofocusem. Taka konfiguracja powinna zapewnić całkiem niezłą wydajność i bezproblemową pracę z większością aplikacji.

news-lg_g4sNieznana jest dokładna data premiery i cena urządzenia. Spekuluje się , że trafi ono do sprzedaży w okresie wakacyjnym.

Źródło: hi-tech.mail.ru

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.