LG G4 w Play

Opublikowano: 2015-05-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-lg_g4-playDziś w ofercie Play zadebiutował najnowszy flagowiec koreańskiego producenta, firmy LG – model G4. Smartfon dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych zarówno w wersji skórzanej, jak i plastikowej.

LG G4 wyposażony jest w 5.5-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, sześciordzeniowy układ Qualcomm Snadpragon 808, procesor graficzny Adreno 418 i 3 GB RAM. Na pokładzie znalazło się też 32 GB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć przy użyciu czytnika kart microSD (maksymalna pojemność karty aż 2 TB). Oprócz tego, smartfon oferuje aparat główny z matrycą 16 Mpix i obiektywem f/1.8, przedni aparat 8 Mpix, LTE Cat.6 oraz wymienną baterię o pojemności 3000 mAh. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1 Lollipop z interfejsem LG UX 4.0.

W Play telefon można nabyć w jednym z trzech wariantów skórzanych obudów (brązowa, czarna i bordowa oraz w plastikowej wersji o kolorach: szarym, białym i złotym. Ponadto, do wyczerpania zapasów w eshopie do zestawu operator dokłada słuchawki bezprzewodowe LG Tone Infinim warte ponad 400 zł oraz ebook polskiego fotografa Jacka Boneckiego pod tytułem „Jak fotografować smartfonem”.

W ofercie sieci smartfon kosztuje 2599 zł na kartę, a w taryfach Mix jego koszt zakupu wynosi od 1419 zł do 1899 zł. W Formule Unlimited i Formule Smartfon Unlimited cena urządzenia kształtuje się na poziomie od 1 zł za abonament 199.99 zł miesięcznie do 1869 zł w ofercie za 29.99 zł miesięcznie. Dla zainteresowanych – cennik LG G4 w Play.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.