LG G4 zadebiutuje 28 kwietnia. Pojawiła się specyfikacja urządzenia

Opublikowano: 2015-03-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-g4-zaproszenie-premieraKoreański producent rozesłał zaproszenia na premierę swojego tegorocznego flagowca, która w dniach 28-29 kwietnia odbędzie się w sześciu krajach. Poznaliśmy także prawdopodobną specyfikacją G4, który został dodany do bazy danych GFXBench.

Oficjalna prezentacja smartfona rozpocznie się we wtorek, 28 kwietnia w trzech krajach – Nowym Jorku, Paryżu i Londynie. 29 kwietnia (ze względu na różnice czasowe) premiera nastąpi w Seulu, Singapurze i Stambule. Konferencje odbędą się pod hasłem „See the great. Feel the great.” i już sama grafika/zaproszenie może dać wiele do zrozumienia. Mianowicie, wcześniej pojawiły się informacje, że LG G4 wykonane zostanie z materiałów wysokiej jakości – możliwe zatem, że obudowa wykończona zostanie skórą. Drobną ciekawostką jest też czcionka zastosowana w przypadku literki G, znana z poprzednich modeli (np. LG G3 i G2).

Dane techniczne smartfona, które zostały opublikowane za pośrednictwem testu GFXBench obejmują 5.5 calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wbudowanej oraz aparaty 16 Mpix (tylny) i 8 Mpix (przedni). O dziwo, wygląda na to, że LG zrezygnowało ze Snapdragona 810 i zastosowało sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808, współpracujący z układem graficznym Adreno 418.

news-lg-g4-gfxbench

Źródło: GSMArena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.