LG G4c trafia do Europy

Opublikowano: 2015-05-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-lg-g4c-sklepPod koniec kwietnia LG oficjalnie zaprezentował flagowy model G4. Ostatnio jednak dużo mówiło się o kompaktowej, tańszej wersji smartfona – G4c. Teraz pojawił się on w ofercie niemieckiego sklepu, który przy okazji wyjawił cenę i specyfikację urządzenia.

LG G4c (H525N) wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 taktowany 1.2 GHz oraz 1 GB RAM. Na dane i aplikacje użytkownika oddano 8 GB pamięci wewnętrznej, z opcja dalszej rozbudowy poprzez czytnik kart microSD. Z tyłu smartfona znalazł się aparat 8 Mpix z lampą LED, a z przodu 5-megapikselowa kamerka. Słuchawka ma też standardowy szereg modułów, m.in. Bluetooth 4.0, Wi-Fi, NFC oraz LTE. Całość pracuje na systemie operacyjnym Android 5.0 Lollipop z nakładką na interfejs LG UX 4.0. Bateria ma pojemność 2540 mAh.

Cena LG G4c została ustalona na 297.50 euro i na razie jest on dostępny na zamówienie. Wysyłka ma ruszyć w czerwcu.

Źródło: 08015.eu

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.