LG G5 SE istnieje i jest nieco zubożonym wariantem flagowego modelu G5

Opublikowano: 2016-04-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-g5-seNa rosyjskiej stronie LG pojawił się smartfon G5 SE, o którym spekulowano od kilku tygodni. Jest to propozycja skierowana do wybranych rynków, która doczekała się kilku cięć w podzespołach względem LG G5.

Podobnie jak standardowy LG G5, model SE jest wyposażony w ekran IPS o przekątnej 5.3-cala i rozdzielczości Quad HD (1440 x 2560 pikseli), aparaty 16 i 8 Mpix z tyłu oraz 8 Mpix z przodu, a także 32 GB wbudowanej pamięci, czytnik linii papilarnych, USB typu C, baterię 2800 mAh i system Android 6.0 Marshmallow. Jedyne zauważalne różnice widoczne są w kwestii procesora – Snapdragon 652 zamiast Snapdragona 820 – oraz pamięci RAM – 3 GB zamiast 4 GB.

Mamy więc do czynienia z urządzeniem, które można zaklasyfikować pomiędzy średnią półką a najwyższą klasą. LG G5 SE już wkrótce powinien trafić do sprzedaży w Rosji, Ameryce Łacińskiej i prawdopodobnie na innych, aktualnie nieokreślonych rynkach. Jego cena pozostaje nieznana.

Źródło: Phonearena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.