LG G5 ze stale aktywnym wyświetlaczem

Opublikowano: 2016-02-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-g5-always_onLG dało nam krótki przedsmak tego, czego możemy się spodziewać po G5, prezentując interesującą i przydatną funkcję ekranu o nazwie Always On.

LG opublikowało na swoim koncie na Twitterze obrazek w formacie GIF, na którym ujawnił jedną z nowości, jakie ujrzymy w LG G5. Mowa o ekranie wyposażonym w tryb Always On, czyli wyświetlanie wszelkiej maści powiadomień (np. nieodebrane połączenia, e-maile, data i godzina) bez potrzeby odblokowywania urządzenia.

Nie jest to wielka innowacja – podobne rozwiązanie znalazło się m.in. w smartfonach Motoroli (Active Display), Nexusie 6P (Ambient Display) czy w nadchodzącym Galaxy S7, ale nie sposób nie docenić wygody i praktyczności jakie niesie za sobą ta funkcja. Przy okazji nie powinna być szczególnie obciążająca dla baterii, choć wiele zależy od technologii, w jakiej wykonany został wyświetlacz LG G5.

Nowy flagowiec LG zostanie zaprezentowany tuż przed rozpoczęciem targów MWC 2016, 21 lutego 2016 roku.

Źródło: Engadget

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.