LG G Flex 2 dostrzeżony przed oficjalną prezentacją

Opublikowano: 2015-01-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły #plotki

news-lg-gflex2-promo-1Smartfon pojawił się na jednym z materiałów promocyjnych znajdujących się w hali, w której mają miejsce targi elektroniki i nowych technologii w Las Vegas.

Plakat potwierdza istnienie i nazwę „słuchawki” będącej następcą G Flex, który pojawił się pod koniec 2013 roku. Smartfon, co oczywiste, ma mieć wiele wspólnego z pierwszą generacją tego modelu, a więc powinien zaoferować zakrzywiony ekran oraz obudowę, która sama potrafi likwidować powstałe rysy.

news-lg-gflex2-promoChociaż do wiadomości nie podano, jaka będzie ostateczna specyfikacja urządzenia, to od jakiegoś czasu po Internecie krążą plotki, że LG G Flex 2 będzie miał mniejszy ekran od swojego poprzednika (5.5 cala zamiast 6 cali), ale jednocześnie zaoferuje sporo większą rozdzielczość – Full HD (1080 x 1920 pikseli) lub QHD (1440 x 2560 pikseli), w porównaniu do zaledwie 720p z pierwszego G Flex. Inną nowością ma być zastosowanie najnowszego układu od Qualcomma, czyli 64 bitowego Snapdragona 810 (cztery główne rdzenie Cortex-A57 oraz cztery dodatkowe Cortex-A53), który powinien dać urządzeniu spore pokłady energii. Za grafikę odpowiadać ma procesor graficzny Adreno 430, który według różnych źródeł ma być o 30% wydajniejszy od GPU Adreno 420.

LG powinno podać oficjalną specyfikację smartfona już jutro podczas swojej konferencji, która ma się odbyć o godzinie 17 czasu polskiego. LG G Flex 2 będzie z pewnością jedną z większych gwiazd targów CES, zatem pozostaje cierpliwie czekać aż koreański producent potwierdzi dotychczasowe spekulacje i zaprezentuje urządzenie całemu mobilnemu światu.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.