LG G Flex 2 już w przedsprzedaży Play. Niedługo dołączy do niego HTC One M9

Opublikowano: 2015-03-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-lg-gflex2-playWczoraj Teleguru informował, że na początku tygodnia jeden z najnowszych smartfonów koreańskiego producenta pojawi się w ofercie sieci Play. Tak też w rzeczywistości się stało, gdyż dzisiaj LG G Flex 2 można zamawiać w przedsprzedaży.

Słuchawka nie należy do najtańszych, dlatego też dopiero w planie taryfowym za 199 zł miesięcznie można ją zakupić za 1 zł. W ofercie Super Formula Europa Unlimited (149.99 zł) LG G Flex 2 dostępny jest za 329 zł, w abonamencie za 129.99 zł koszt telefonu wzrasta do 569 zł, a w taryfie z miesięcznym zobowiązaniem w wysokości 119.99 zł – 689 zł.

W ramach bonusu do zamówień operator dodaje jeden z dwóch wariantów futerału z ekskluzywnej włoskiej skóry, autorstwa Bartka Michalca – projektanta marki ZUO CORP+.

Wysyłka smartfonów rozpocznie się od 13 marca, czyli w dniu, w którym ruszy także standardowa dystrybucja produktu w ramach wolnej sprzedaży.

Na blogu Play, rzecznik prasowy operatora – Marcin Gruszka – poinformował o tym, że wkrótce (możliwe, że w marcu, najpóźniej w kwietniu) w ofercie pojawi się także model HTC One M9. Nie podano jednak żadnych szczegółów dotyczących cen urządzenia w ramach ofert sieci Play.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.