LG G Flex 2 w ekstremalnym teście wytrzymałości

Opublikowano: 2015-07-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-g_flex2-drop_testLG G Flex 2 był już wcześniej obiektem testów z użyciem wody, auta terenowego, a nawet karabinu. Do tego niejednokrotnie upuszczano go na beton, celem sprawdzenia wytrzymałości. A jak smartfon poradził sobie z 10-tonowym walcem?

Do tej pory różnego rodzaju testy wykazywały, że LG G Flex 2 niestraszne są trudne wyzwania. Pomimo nie spełniania norm wodoszczelności przetrwał zanurzenie w wodzie, odbijając się od podłoża nie doznał wielkich uszkodzeń, a po kontakcie z masywnym samochodem terenowym nadal nie odmawiał działania. Poległ jedynie, co oczywiste, w starciu z .50 cal pociskiem wystrzelonym z Barretta M82A1.

Teraz smartfon poddano kolejnego wymagającemu testowi. Serwis Diagiato umieścił na swoim kanale na Youtube filmik prezentujący pojedynek LG G Flex 2 z 10-tonowym walcem. Najpierw jednak urządzenie upuszczono z różnych wysokości na ziemię. Potem nastąpił moment ostatecznego wyzwania.

Źródło: Phonearena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.