LG G Flex 2 wkrótce w ofercie Play

Opublikowano: 2015-03-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #telefony / urządzenia

news-lg-gflex2LG zapowiedziało wprowadzenie do Polski swojego smartfona klasy premium – model G Flex 2. Będzie on dostępny za pośrednictwem sieci Play, która otrzymała czasową wyłączność na sprzedaż urządzenia w naszym kraju.

Przedsprzedaż LG G Flex 2 ruszy już na początku przyszłego tygodnia (poniedziałek-wtorek). Natomiast dostawy smartfonów rozpoczną się od 13 kwietnia biężacego roku. Play ma miesięczną wyłączność na sprzedaż modelu w Polsce, jednak po miesiącu trafi on także do innych sieci oraz do wolnej sprzedaży.

Cen w ramach ofert Play jeszcze nie ujawniono, zaś w normalnej dystrybucji cena smartfona będzie prawdopodobnie oscylowała w okolicach 3 tysięcy złotych.

LG G Flex 2 jest wyposażony w 5.5 calowy ekran P-OLED o rozdzielczości Full HD (1080 x 1920 pikseli), procesor Qualcomm Snapdragon 810 taktowany 2.0 GHz oraz 2 GB RAM DDR4 i 16/32 GB pamięci wewnętrznej z opcją jej rozszerzenia poprzez gniazdo kart microSD (maksymalnie do 2 TB). Tylny aparat ma 13 Mpix, optyczną stabilizację obrazu, laserowy autofocus, a przednia kamera ma matrycę o rozdzielczości 2.1 Mpix. W środku urządzenia znalazła się bateria o pojemności 3000 mAh. System operacyjny na jakim oparta jest konstrukcja to Android 5.0 Lollipop. Dla zainteresowanych – pełna specyfikacja modelu.

Źródło: LG

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.