LG G Pro 3 ze Snapdragonem 820 i 4 GB RAM

Opublikowano: 2015-07-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-g_pro3-informacjeLos LG G Pro 3 pozostawał niejasny przez pewien czas, a projekt został rzekomo wstrzymany przez koreańskiego producenta, z powodu chęci skupienia się na G4. Teraz, gdy flagowiec trafił już na rynek, firma najprawdopodobniej powróciła do tworzenia następcy G Pro 2.

Jeśli wierzyć najświeższym doniesieniom, topowy phablet będzie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli). Sercem urządzenia ma być procesor Qualcomm Snapdragon 820, wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej. Po takiej konfiguracji możemy spodziewać się bezkompromisowej wydajność oraz płynnej i szybkiej pracy z wieloma aplikacjami naraz. Ponadto, G Pro 3 będzie miał 32 GB wbudowanej pamięci, czytnik kart microSD, aparat główny 20.7 Mpix (z sensorem od Sony lub Toshiby), a także 8-megapikselową kamerkę do zdjęć selfie. Całość ma pracować pod kontrolą systemu Android 5.1 Lollipop.

Źródła donoszą również, że następca LG G Pro 2 będzie miał czytnik linii papilarnych, który staje się coraz powszechniejszy w modelach z wysokiej, a nawet średniej półki cenowej Phablet pojawi się w sprzedaży pod koniec tego roku. Jego cena wyniesienie najprawdopodobniej około 800 dolarów.

Źródło: Mobipicker

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.