LG K3 - tani smartfon dla niewymagających użytkowników

Opublikowano: 2016-06-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-k3Nowa seria smartfonów LG powiększyła się o kolejny model – został nim niskobudżetowy LG K3, który za 80 dolarów oferuje podstawową specyfikację i prosty wygląd.

Nowy LG K3 to zdecydowanie najsłabsza propozycja z rodziny K, skierowana do mało wymagających użytkowników, którym niepotrzebna w telefonie cała masa funkcji i najnowszych technologii. Na wyposażeniu znalazł się ekran IPS 4.5-cala o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 210 1.1 GHz z układem graficznym Adreno 304, a także 1 GB RAM i 8 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Poza tym, w LG K3 znajdziemy aparaty 5 Mpix na tylnym panelu i 0.3 Mpix (VGA) z przodu. Smartfon zasila bateria o pojemności 1940 mAh, a całością zarządza system Android w wersji 6.0 Marshmallow.

LG K3 jest dostępny za 79.99 dolarów w ofercie amerykańskich operatorów komórkowych. Nie wiemy, czy pojawi się na innych rynkach.

Źródło: LG, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.