LG Nexus 5 (2015) jeszcze w tym kwartale?

Opublikowano: 2015-08-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły #plotki

img-lg-nexus5-5Doniesienia dotyczące najnowszych Nexusów nasilają się z każdym tygodniem. Do tej pory ujawniono ich prawdopodobne specyfikacje i wygląd, ale zagadką pozostawała kwestia debiutu urządzeń. Niewykluczone jednak, że teraz poznaliśmy prawdopodobną datę premiery modelu od LG.

Jak podają koreańskie media, LG Nexus 5 (2015) pojawi się 29 września, a więc tuż przed zakończeniem trzeciego kwartału tego roku. Niestety, źródła nie ujawniły, kiedy spodziewać się Nexusa od Huawei, aczkolwiek można przypuszczać, że Google będzie chciał, aby oba modele wystartowały w tym samym czasie.

Wiarygodności doniesieniom z Korei Południowej dodał portal G for Games, który twierdzi, że te same źródła niegdyś dostarczyły prawidłową datę premiery Nexusa 5 z 2013 roku, więc całkiem prawdopodobne, że już we wrześniu ujrzymy oczekiwanego smartfona od LG i Google.

Najnowsze informacje mówią również o tym, że LG Nexus 5 (2015) będzie wyposażony w 5.2-calowy wyświetlacz QHD, sześciordzeniowy procesor 808, 3 GB RAM LPDDR3 oraz aparat główny 13 Mpix z obiektywem Sony IMX 278.

Źródło: Ubergizmo

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.