LG Pay pojawi się później niż zakładano

Opublikowano: 2016-09-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #LG #plotki

news-lgpay-1LG pracuje nad własnym systemem płatności mobilnych, który pierwotnie miał zadebiutować razem ze smartfonem LG V20. Premiera została jednak opóźniona do 2017 roku.

Jednym z najważniejszych elementów LG Pay ma być integracja z tzw. Białą Kartą, która przechowuje informacje z wielu kart kredytowych i debetowych użytkownika oraz pozwala zarządzać kontami i dokonywać płatności za pośrednictwem telefonu sparowanego przez moduł NFC.

Usługa miała ujrzeć światło dzienne na początku września wraz z flagowym smartfonem LG V20. Plany uległy zmianie po napotkaniu problemów podczas testów wspomnianej Białej Karty. Ponadto, LG nie złożyło jeszcze wniosku o zatwierdzenie platformy przez urząd regulacyjny. Z tego względu wprowadzenie LG Pay na rynek zostało przesunięte na przyszły rok. Dokładna data pozostaje nieznana.

Źródło: ZDNet

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.