LG prezentuje zalety aparatu w G4

Opublikowano: 2015-04-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-g4-cameraO LG G4 wiemy już prawie wszystko, a do jego oficjalnej prezentacji został zaledwie tydzień. Koreański producent już teraz jednak rozpoczyna promocję smartfona, zachwalając jego możliwości fotograficzne w nowym filmiku.

LG opublikowało na swoim kanale na Youtube ponad 2-minutowy spot, w którym profesjonalny fotograf, Colby Brown, przedstawia niektóre z nowych funkcji, które oferuje tylny aparat flagowego smartfona. Zachwala możliwości 16-megapikselowej kamery z przysłoną f/1.8, która jest w stanie wykonać „niesamowite zdjęcia w słabo oświetlonym otoczeniu, z mniejszą ilością cyfrowego szumu”. Ponadto, fotograf ujawnia, że nowy sensor jest w stanie rozpoznać czy wykonujemy zdjęcia wewnątrz budynku czy na dworze, w plenerze, dopasowując się do warunków i zapewniając odpowiednie odwzorowanie kolorów. Co więcej, bardziej wprawieni użytkownicy mogą skorzystać z manualnego trybu i dostosować ustawienia według własnych potrzeb.

Przypomnijmy, że LG G4 zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, 28 kwietnia na specjalnie zorganizowanej przez koreański koncern konferencji.

Źródło: LG

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.