LG przedstawia luksusowy zegarek LG Watch Urbane Luxe

Opublikowano: 2015-08-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-watch_urbane_luxe-1LG we współpracy z amerykańską firmą jubilerską REEDS Jewelers, wprowadzi na rynek limitowaną, luksusową edycję smartwatcha LG Watch Urbane Luxe, zaprojektowanego z myślą o wymagającej grupie użytkowników. Zegarek ma obudowę przyozdobioną 23-karatowym zlotem, elegancki pasek ze skóry aligatora oraz ekskluzywne opakowanie lakierowane na wysoki połysk.

Pasek LG Watch Urbane Luxe został wyposażony w zgrabne, eleganckie zapięcie bransoletowe, podkreślające ekskluzywny charakter zegarka. Sam pasek ze skóry aligatora jest wyrobem najwyższej klasy, ponieważ jego wytwarzanie obejmuje aż 50 różnych etapów, wykonanych przez 30 doświadczonych kaletników. 23-karatowe złoto zastosowane w smartwatchu LG Watch Urbane Luxe jest wytrzymalsze oraz twardsze od 24-karatowego stosowanego w biżuterii, a także cięższe od 18-karatowego używanego tradycyjnie w luksusowych zegarkach.

news-lg-watch_urbane_luxe-2 news-lg-watch_urbane_luxe-3Smartwatch został wyceniony na około 1200 dolarów, a do sprzedaży zostanie wprowadzony pod koniec października tego roku. Na każdym z 500 smartwatchy z limitowanej edycji zostanie wygrawerowany numer seryjny potwierdzający autentyczność. Przedsprzedaż zaczyna się w USA i na stronach firmy REEDS od końca sierpnia, a także w tradycyjnych sklepach REEDS Jewelers. Odwiedzający targi IFA 2015 w dniach 4-9 września będą mogli z kolei osobiście zapoznać się z zegarkiem, a także innym urządzeniami mobilnymi, na stanowisku LG w hali 18 Targów Berlińskich.

Źródło: LG

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.